Wiadomości   

Strona główna           Kontakt

Spotkanie z dziennikarzem śledczym

Wojciech Sumliński jest jednym z najlepszych obecnie dziennikarzy śledczych w Polsce. Zasłynął z doprowadzenia do przesłuchania przed sądem Prezydenta Bronisława Komorowskiego w sprawie tzw. afery marszałkowej, którego zeznania zaskoczyły opinię publiczną i postawiły głowę państwa w bardzo niewygodnej sytuacji.
20.11.2017

W niedzielę w Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw w Malborku odbyło się spotkanie autorskie Wojciecha Sumlińskiego, w trakcie którego pisarz i dziennikarz śledczy promował najnowsze książki „Ksiądz – historia zawierzenia silniejszego niż śmierć" oraz „Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego”. Duża liczba uczestników biorących w spotkaniu z autorem wielu książek między innymi o związkach polityków z ludźmi ze służb III RP wywodzących się jeszcze ze starego komunistycznego systemu, ale także o zagadkowych i dotąd niewyjaśnionych zgonach znanych ludzi pokazuje coraz większe zainteresowanie społeczeństwa problematyką dotychczas pomijaną w głównych nurtach i medialnych przekazach. Wojciech Sumliński jest jednym z najlepszych obecnie dziennikarzy śledczych w Polsce.
Zasłynął z doprowadzenia do przesłuchania przed sądem Prezydenta Bronisława Komorowskiego w sprawie tzw. afery marszałkowej, którego zeznania zaskoczyły opinię publiczną i postawiły głowę państwa w bardzo niewygodnej sytuacji.
Książki Wojciecha Sumlińskiego zmieniają świadomość Polaków o funkcjonujących układach i działalności służb w III RP w kreowaniu polityki, osłabianiu bezpieczeństwa państwa po wszechwładny wpływ na codzienne życie milionów obywateli włącznie.