Wiadomości   

Strona główna           Kontakt

Bal w Postolinie
Zabawa karnawałowa połączona z otwarciem Świetlicy Wiejskiej.
03.02.2018

Ferie to doskonała okazja do spotkań i integracji, którą jedną z form są zabawy dla dzieci zorganizowane przez SCK i sołtysów w okresie karnawału. W dniu 3 lutego dzieci nie tylko z Postolina uczestniczyły w kolorowej zabawie. Karnawał Postomiński wyróżniła spośród innych, uroczystość otwarcia nowo wyremontowanej świetlicy, o której remont od lat zabiegali mieszkańcy. Miłym i zaskakującym akcentem były podarunki przybyłych na ten bal gości, przedstawicieli samorządu powiatowego, radnych, sołtysów, druhów OSP, którzy to wręczyli na ręce dzieci i sołtysa niezwykle upominki mające na celu doposażenie świetlicy i umożliwienie dzieciom aktywną zabawę w niej. Jednym z głównych prezentów był stół do tenisa stołowego ofiarowany na ręce sołtysa Postolin przez Radnych i sołtysów, a jaki osobiście przekazali Adam Krupa i Jacek Krupa w imieniu wszystkich przyjaciół sołectwa.
Wśród przybyłych gości byli obecni proboszcz ks. kan. Stanisław Gadzina, starosta Wojciech Cymerys, Burmistrz Leszek Tabor, radni Adam Krupa, Elżbieta Wysocka, Sołtysi Jacek Krupa, Piotr Siebert, Naczelnika OSP Marcin Steiniger oraz Prezes OSP Piotr Steiniger.
Miłym i nieoczekiwanym gościem był św. Mikołaj, który wręczył małym przebierańców słodkie upominki. A jak otwarcie, to z tej okazji nie mogło zabraknąć tortu, przygotowanego oczywiście przez KGW. Dzieci bawiły się, jak zawsze bardzo aktywnie biorąc udział w przygotowanych zabawach, a uśmiech na twarzach pozwalał opuszczać świetlice w doskonałych nastrojach. Życzymy wam drogie dzieci bezpiecznej drugiej połowy ferii.