Wiadomości   

Strona główna           Kontakt

Nowa powieść Sylwii Kubik
„Miłość pod naszym niebem" to okolejna propozycja literacka naszej pisarki.
28.06.2020Mkiłość pod naszym niebem

   26 czerwca miała premierę najnowsza powieść mieszkanki powiatu sztumskiego. „Miłość pod naszym niebem” Sylwii Kubik, to kontynuacja debiutu pisarki. W drugiej części znowu zanurzymy się w powiślańskich smakach, zapach i historii.

Zajrzyjmy w opis książki.

Na polach złocą się zboża, w sadach rumienią się owoce, a w sercach mieszkańców Brzozówki dojrzewają najważniejsze życiowe decyzje. Czy pod naszym niebem dojrzeje tego lata także miłość? Kolejna po znakomicie przyjętym debiucie książka Sylwii Kubik to dalszy ciąg wzruszającej i pełnej humoru  opowieści o świecie, w którym życie – choć nie jest proste – zachwyca prostotą, oczarowując smakiem i zapachem domowego chleba, placków ze śmietaną oraz kompotu porzeczkowego. W małej wsi na Powiślu trudna historia łączy się z niełatwą teraźniejszością, a lokalni mieszkańcy i przybysze uczą się od siebie, jak żyć. Zajrzyj pod nasze niebo, by poznać ich wszystkich osobiście!

Powieść poleca znana i lubiana pisarka powieści obyczajowych – Magdalena Kordel.

To powieść z cyklu tych, które się otwiera i czyta aż do ostatniej strony. Bez przerwy. Bohaterowie niepostrzeżenie stają się naszymi przyjaciółmi. Wciągająca, wzruszająca i zarażająca wiarą w to, że w życiu wszystko jest możliwe, a po każdym zakręcie pojawia się prosta, szeroka droga. Polecam z całego serca! Magdalena Kordel

My również serdecznie polecamy książkę promującą Powiśle.