Zamknij

Pedagog specjalny

Nr oferty: 311842Dodane przez: MCK Kwidzyn

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi , wypełnianie obowiązującej dokumentacji. Wspieranie dzieci w grupie rówieśniczej jako "terapeuta cień". Przestrzeganie bezwzględnie zasad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zajęć, niepozostawienie pod żadnym pozorem dzieci bez opieki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie: pięcioletnie studia na kierunku pedagog oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej, bądź studia podyplomowe z edukacji włączającej oraz przygotowanie pedagogiczne.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez OHP
    Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
    Adres: Piłsudskiego 45, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 552610308
    Język aplikacji:
    Wymagane dokumenty:
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    współpraca z wychowawcami oraz uczniami, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, nauczycielom
    StPr/24/0186
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    pomoc w kuchni
    StPr/24/0189
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN

    aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów bankowych, i ubezpieczeniowych itp...
    StPr/24/0169
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Strzyżenie, golenie włosów, brody; modelowanie i układanie fryzur itp...
    StPr/24/0160
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

    Obsługa programu m Medica, wystawianie zaświadczen lekarskich itp....
    StPr/24/0168

    kompleksowa obsługa sekretariatu prowadzenie dok. merytorycznej PPP współpraca z księgowością PPP
    StPr/24/0174
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi , wypełnianie obowiązującej dokumentacji. Wspieranie dzieci w grupie rówieśniczej jako "terapeuta cień". Przestrzeganie bezwzględnie zasad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zajęć, niepozostawienie pod żadnym pozorem dzieci bez opieki
    311842
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000

    Realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Całodzienna opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu. Aktywność przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych. Współpraca i pomoc innym członkom zespołu
    311840
    wynagrodzenie od od 4 500 do 60 000

    szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
    StPr/24/0163
    data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024
    wynagrodzenie od od 6 300 PLN

    pomocnik piekarz
    StPr/24/0162
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN