Zamknij

Kołodziejczak miał wysłać osiłków do kobiety prowadzącej gospodarstwo, aby usunęła film z internetu

08:08, 10.02.2024 .
Skomentuj

Kołodziejczak został oskarżony o zastraszanie rolniczki z Podlasia. - Michał Kołodziejczak dzwonił do rolnika z województwa podlaskiego, do pani Julity Olszewskiej, mam na to dowody, i zaczął ją zastraszać. Mało tego, Kołodziejczak wysłał do domu pani Julity Olszewskiej silnych ludzi, którzy kazali usunąć jej film z internetu, który zrobił 3 mln zasięgu - mówił z mównicy Sebastian Łukaszewicz.

O co oskarżono Kołodziejczaka?

Oskarżenia te sformułował w trakcie posiedzenia Sejmu poseł Suwerennej Polski Sebastian Łukaszewicz. Chodzi o kobietę, która opublikowała niedawno w mediach społecznościowych nagranie, na którym zachęcała rolników do udziału w protestach i krytykowała Kołodziejczaka.

– Otrzymała telefon od samego Michała Kołodziejczaka, który zadzwonił do niej i kazał jej ten film usunąć. Mało tego, kilka godzin później pod jej domem zjawili się silni ludzie, którzy z buciorami weszli na posesję, grożąc jej, że nie może brać udziału w protestach i żeby natychmiast usunęła ten film z internetu – oświadczył Łukaszewicz.

Sprawą ma zająć się prokuratura

Z ustaleń „wPolityce.pl” wynika, że sprawie przyjrzą się także organy ścigania. Poseł Łukaszewicz zapowiedział w rozmowie z portalem, że złoży w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Kołodziejczaka.

Do prokuratury ma trafić zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wiceministra rolnictwa Michała Kołodziejczaka. – Niech prokuratura zbada, czy podżegał on tych panów – skomentował poseł Sebastian Łukaszewicz.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%