Zamknij

Odtwórca roli Kylo Rena z "Gwiezdnych wojen" odwiedzi Polskę!

10:53, 03.11.2023 . Aktualizacja: 11:01, 03.11.2023
Skomentuj

Adam Driver, wszechstronny aktor znany między innymi z roli Kylo Rena w nowej trylogii "Gwiezdnych wojen", zostanie uhonorowany Nagrodą Specjalną dla Aktora podczas tegorocznego festiwalu filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu. Organizatorzy festiwalu doceniają jego nieprzewidywalne wybory aktorskie oraz zdolność do współpracy z innymi filmowcami w celu wykorzystania pełni języka wizualnego kina.

Adam Driver pojawi się na festiwalu, aby promować swój najnowszy film "Ferrari", w którym zagra główną rolę Enzo Ferrariego, byłego kierowcy wyścigowego i założyciela słynnej firmy produkującej samochody o tej samej nazwie. Film ten bierze udział w konkursie głównym festiwalu, a przed jego premierą aktor przedstawi go uczestnikom wydarzenia.

Jego kariera jest zasłynęła z różnorodnych wyborów aktorskich oraz współpracy z uznanymi reżyserami. Jest to aktor, który wnosi intensywność i emocjonalne zrozumienie do każdej swojej roli. Decyzja o przyznaniu mu Nagrody Specjalnej dla Aktora na festiwalu EnergaCAMERIMAGE jest wyrazem uznania dla jego wyjątkowego wkładu w sztukę filmową. Adam Driver cieszy się opinią aktora, który nie boi się podjąć nowych wyzwań i sięga po projekty, które często wykraczają poza mainstream.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%