Zamknij

Sztum-odpowie za uszkodzenie ciała

09:33, 28.09.2023 . Aktualizacja: 09:37, 28.09.2023
Skomentuj

 

22 września br. policjanci ze Sztumu przyjęli zawiadomienie o pobiciu 21-latka. Jak wynikało z informacji przekazanych przez świadków, w czasie gdy mężczyzna na spotkaniu towarzyskim wraz ze znajomymi przebywał w Starym Dzierzgoniu podszedł  do niego mężczyzna. Pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie napastnik zaczął bić 21-latka. W wyniku poniesionych obrażeń pokrzywdzony trafił do szpitala.

Dzięki pracy policjantów mężczyzna który uciekł z miejsca zdarzenia został bardzo szybko zatrzymany. Na podstawie monitoringu i zdobytych informacji policjanci ustalili tożsamość sprawcy, którym okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu iławskiego. Kryminalni dotarli do napastnika i zatrzymali go.

Jeszcze tego samego dnia śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut naruszenia czynności ciała na okres powyżej 7 dni. Prokurator i śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa 20-latkowi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%