Zamknij

Malbork/ Zrzucał towary ze sklepowych półek i groził policjantom

08:36, 31.10.2023 PAP
Skomentuj

"Policjanci malborskiej komendy na terenie jednego z marketów podjęli interwencję wobec awanturującego się klienta. Pracownicy sklepu zgłosili, że mężczyzna zrzuca towar z półek i jest agresywny w stosunku do personelu" - podała w poniedziałek oficer prasowy malborskiej policji st. asp. Sylwia Kowalewska.

Policja z Malborka zatrzymała 34-latka, który wywołał awanturę z pracownikami na terenie jednego z malborskich marketów. Podczas policyjnej interwencji wyzywał funkcjonariuszy i groził im. Jednego z nich uderzył. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

Wyjaśniła, że do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 19. Agresorem był 34-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego.

"Na widok policjantów wzburzenie awanturnika znacznie wzrosło. Mężczyzna zaczął wulgarnie ich wyzywać, nie stosował się do wydawanych poleceń, a następnie złapał puszkę z piwem i uderzył nią w głowę jednego z interweniujących funkcjonariuszy" - relacjonowała Kowalewska.

Mundurowi obezwładnili agresora, zatrzymali go i przewieźli do policyjnego aresztu. "Podczas zatrzymania 34-latek groził policjantom pozbawieniem życia" - dodała policjantka.

W piątek śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej, znieważenia oraz kierowania gróźb karalnych wobec policjantów w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.(PAP)

autor: Piotr Mirowicz

pm/ apiech/

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%