Zamknij

ZATRZYMANI KOLEJNI NIETRZEŹWI

11:14, 04.11.2023 . Aktualizacja: 11:15, 04.11.2023
Skomentuj

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta oraz powiatu sztumskiego funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich wsiadł za kiełkownicę fiata , drugi pod wpływem alkoholu poruszał się rowerem. Teraz zatrzymani w wieku 37 i 25 lat odpowiedzą przed sądem.

Policjanci sztumskiej drogówki na ul. Reja zatrzymali 37-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego. Kobieta poruszająca się fiatem znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w jej organizmie.

Natomiast kolejnego nietrzeźwego policjanci zatrzymali w Dzierzgoniu. 25-latek poruszał się rowerem znajdując się również w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u mieszkańca powiatu blisko promil alkoholu w organizmie.

Teraz wszyscy podejrzani staną przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym, można trafić za kraty więzienia na 2 lata. Po raz kolejny przypominamy najważniejsze zasady, które cechują rozsądnego kierowcę: Piłem, nie jadę! Nie mam uprawnień, bądź straciłem uprawnienia, także nie jadę!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%