Zamknij

UKRADŁA SASZETKĘ Z PIENIĘDZMI - ZOSTAŁA ZATRZYMANA

20:13, 13.02.2024 . Aktualizacja: 20:17, 13.02.2024
Skomentuj

Okazja czyni złodziejem. To stare i prawdziwe przysłowie, które powtarzane jest przez kolejne pokolenia, ale niektórzy nie potrafią korzystać z płynącej mądrości. Codziennie bowiem z różnych przyczyn m.in. roztargnienia i pośpiechu, nawet najlepszym zdarza się zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Konsekwencją może być niejednokrotnie spowodowanie sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu albo prowadzącej do utraty własnego mienia.

Przekonała się o tym mieszkanka Sztumu, którą zatrzymali policjanci. Kobieta podejrzewana jest o kradzież saszetki z dokumentami i pieniędzmi w kwocie prawie 9 tysięcy złotych pozostawionej przez mężczyznę  na półce jednego z sztumskich sklepów spożywczych. 66-latka robiąc zakupy, w którym znalazła saszetkę , zamiast zwrócić ją właścicielowi postanowiła wykorzystać sytuację w myśl zasady “znalezione nie kradzione”. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu.

Kobieta została zatrzymana początkowo zaprzeczała, jednak podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jej domu skradzioną saszetkę z dokumentami  oraz pieniądze. Mieszkanka Sztumu usłyszała zarzut kradzieży, za ten czyn może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%