Zamknij

Starszy Inspektor

Nr oferty: StPr/23/0474Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sienkiewicza 7, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych policjantów i pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami Sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwolnieniem pracowników Policji oraz dokumentacji emerytalnej funkcjonariuszy Przygotowywanie projektów rozkazów i decyzji Komendanta Sporządzanie wniosków awansowych funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe, medale i odznaczenia państwowe Sporządzanie okresowych analiz i sprawozdań Realizacja przedsięwzięć mających na celu doskonalenie struktur organizacyjnych funkcjonowania komórek organizacyjnych Komendy tj. rozkazy organizacyjne, regulaminy, etaty Zagadnienia związane z doskonaleniem zawodowym policjantów m.in. opracowywanie planu szkoleń, organizowanie i nadzorowanie szkoleń w ramach grup szkoleniowych Koordynowanie budżetu Komendy w ramach grupy 8-szkolenie i wychowanie wykonywanie zadań z zakresu medycyny pracy w Komendzie i prowadzenie dokumentacji, w tym zakresie Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji w zakresie przygotowań obronnych Archiwizowanie dokumentów zakończonych i przekazywanie ich do składnicy akt Komendy Powiatowej Policji w Sztumie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 022,32 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość prawa pracy i prawa administracyjnego Umiejętność w zarządzaniu zasobami ludzkimi WYMAGANIA POŻĄDANE: Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku ds. kadr Umiejętność pracy w zespole Samodzielność, komunikatywność Wysoka kultura osobista Znajomość przepisów i aktów prawnych/ ustawa o Policji, ochronie informacji niejawnych Samodzielne i szybkie podejmowanie decyzji Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Komenda Wojewódzka Policji /Komenda Powiatowa Policji w Sztumie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sienkiewicza 7, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ewa Gilecka
        Numer telefonu: 477435681
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Kopie dokumentó potwierdzające spełnienie wymagań w zakresie wykształcenia Kopie dokumentów potwierdzające spełnienie wymagań w zakresie doświadczenia zawodowego/ stażu pracy Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego Oświ
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
        StPr/24/0041
        data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
        wynagrodzenie od od 5 325 PLN

        Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych i pozostałych pomieszczeniach znajdujących się w Urzędzie oraz na terenie znajdującym się przed budynkiem Urzędu, Wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny, Usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci,
        StPr/24/0015
        data rozpoczęcia pracy od 25.01.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        pomocnik piekarza - przy wypiekaniu pieczywa
        StPr/24/0035
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Prace porządkowe, odśnieżanie, zamiatanie liści, koszenie na terenie zakładu. Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym budynków oraz wyposażenia zakładu
        StPr/24/0032
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        - Utrzymanie porządku w magazynie, dbanie o sprzęt, - Przyjmowanie i wydawanie towarów
        StPr/24/0018
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Nauczanie języka polskiego w szkole ponadpodstawowej (liceum ogólnokształcące, technikum).
        StPr/24/0013
        data rozpoczęcia pracy od 15.01.2024
        wynagrodzenie od od 4 550 PLN

        - Prowadzenie składanie akt w KPP w Sztumie - Udostępnianie materiałów oraz udzielanie informacji na podstawie zasobu składnicyupoważnionym osobom i instytucjom - Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej kat. "B", "BE" "Be" - Prowadzenie rejestrów zgodnie z obowiązującymi przepisami - Obsługa sekretariatu w zastępstwie nieobecności pracownika sekretariatu
        StPr/24/0014
        data rozpoczęcia pracy od 02.02.2024

        przeprowadzanie rozliczeń międzybankowych przeprowadzanie rozliczeń kartowych wprowadzanie danych do systemów współpraca z innymi komórkami banku
        StPr/24/0008
        wynagrodzenie od od 4 600 PLN

        - Opracowywanie opinii o posiadaniu predyspozycji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej - Sporządzanie diagnoz psychofizycznych dziecka - Udzielanie pomocy i wsparcia rodzinom zastępczym - Udział w okresowych posiedzeniach oceny sytuacji dziecka - Prowadzenie terapii, konsultacji i poradnictwa z osobami sprawującymi pieczę i dziećmi - Znajomość przepisów w zakresie ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej
        StPr/24/0005

        StPr/24/0007
        data rozpoczęcia pracy od 04.03.2024