Zamknij

Trener sportu

Nr oferty: StPr/23/0483Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Reja 13, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 5
Data rozpoczęcia: 02.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "U BARANA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Os. Sierakowskich 15, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Martyna Orłowska
      Numer telefonu: 556406888
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Sprzedaż produktów i usług T-Mobile Realizacja Indywidualnych celów sprzedażowych Obsługa klienta
      StPr/24/0074
      data rozpoczęcia pracy od 10.03.2024
      wynagrodzenie od od 3 181,5 PLN

      szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
      StPr/24/0041
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
      wynagrodzenie od od 5 325 PLN

      Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych i pozostałych pomieszczeniach znajdujących się w Urzędzie oraz na terenie znajdującym się przed budynkiem Urzędu, Wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny, Usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci,
      StPr/24/0015
      data rozpoczęcia pracy od 25.01.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      pomocnik piekarza - przy wypiekaniu pieczywa
      StPr/24/0035
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Prace porządkowe, odśnieżanie, zamiatanie liści, koszenie na terenie zakładu. Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym budynków oraz wyposażenia zakładu
      StPr/24/0032
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      - Utrzymanie porządku w magazynie, dbanie o sprzęt, - Przyjmowanie i wydawanie towarów
      StPr/24/0018
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Nauczanie języka polskiego w szkole ponadpodstawowej (liceum ogólnokształcące, technikum).
      StPr/24/0013
      data rozpoczęcia pracy od 15.01.2024
      wynagrodzenie od od 4 550 PLN

      - Prowadzenie składanie akt w KPP w Sztumie - Udostępnianie materiałów oraz udzielanie informacji na podstawie zasobu składnicyupoważnionym osobom i instytucjom - Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej kat. "B", "BE" "Be" - Prowadzenie rejestrów zgodnie z obowiązującymi przepisami - Obsługa sekretariatu w zastępstwie nieobecności pracownika sekretariatu
      StPr/24/0014
      data rozpoczęcia pracy od 02.02.2024

      przeprowadzanie rozliczeń międzybankowych przeprowadzanie rozliczeń kartowych wprowadzanie danych do systemów współpraca z innymi komórkami banku
      StPr/24/0008
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      - Opracowywanie opinii o posiadaniu predyspozycji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej - Sporządzanie diagnoz psychofizycznych dziecka - Udzielanie pomocy i wsparcia rodzinom zastępczym - Udział w okresowych posiedzeniach oceny sytuacji dziecka - Prowadzenie terapii, konsultacji i poradnictwa z osobami sprawującymi pieczę i dziećmi - Znajomość przepisów w zakresie ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej
      StPr/24/0005