W związku z zamknięciem przychodni AZ Zdrowie przez panią Gabig informujemy, że od 2 marca w dotychczasowych lokalizacjach nadal będą świadczone usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Ciągłość opieki dla pacjentów została zachowana. Prowadzenie placówki przejęła Grupa Zdrowie z Płońska, która uzyskała akceptację Wojewódzkiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku na realizację świadczeń.
Pacjenci mogą korzystać ze świadczeń na dotychczasowych zasadach.
0 0
Serdeczne podziękowania za wieloletnią opiekę medyczną przez Panią doktor.
0 0
Czy wc burmistrz z Malborka swoim wyborcom wyjaśni kto odpowiada za zapewnienie podstawowej opieki zdrowotnej? Czy po prostu nic się nie stało i jeszcze raz sie udało.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nowysztum.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz