Zamknij

Pożar ciągników siodłowych w miejscowości Górki koło Kwidzyna

13:00, 24.05.2024 Aktualizacja: 13:02, 24.05.2024 ok. 1 min. czytania
Skomentuj

24 maja 2024 roku o godzinie 02:34 Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie przyjął zgłoszenie o pożarze 8 ciągników siodłowych z naczepami w miejscowości Górki, gmina Kwidzyn.

Dziewięć ciężarówek spłonęło pod Kwidzynem

Na miejsce zdarzenia zadysponowane aż dziesięć jednostek straży pożarnej z całej okolicy. Pożar gasili strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kwidzynie, OSP Kwidzyn, OSP Rakowiec, OSP Sadlinki, OSP Prabuty, OSP Tychnowy, Niestety, mimo ich wysiłków wszystkie pojazdy spłonęły całkowicie. Były puste, na naczepach nie było żadnych towarów. Akcja gaśnicza zakończyła się dopiero rano.

Obecnie sprawą zajmuje się policja, która będzie próbowała ustalić, co stało się w Górkach i dlaczego wszystkie pojazdy zajęły się ogniem. W komentarzach w internecie pojawił się wątek podpalacza. Ale czy rzeczywiście pożar to sprawa jakiegoś piromana, czy też spowodowała go jakaś awaria, postarają się ustalić mundurowi i biegli z zakresu pożarnictwa.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%