Telewizja Puls, ekipa serialu „Dzielnica Strachu” i Komenda Główna Policji prowadzą trzecią edycję akcji "DzielnicaBEZstrachu", w której można głosować na najlepszego dzielnicowego. Celem kampanii jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa utrzymane w lekkiej konwencji, zaś samego plebiscytu zbliżenie dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2025 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic w plebiscycie internetowym.
Głos można oddać na stronie internetowej: https://dzielnicabezstrachu.
Dla głosujących przewidzianych jest 5 nagród po 1000 zł. Głosowanie trwa do 30 kwietnia 2025 roku.
#SuperDzielnicowy 2025 otrzyma statuetkę, atrakcyjną nagrodę pieniężną oraz rolę w serialu „Dzielnica strachu”, a w wygranej dzielnicy odbędzie się uroczysta gala oraz spotkanie z aktorami serialu!
Dzielnicowi z powiatu sztumskiego liczą na to, że dzięki zaangażowaniu mieszkańców fani serialu będą mieli okazję gościć w naszym mieście aktorów serialu i promować Sztum wśród odbiorców tego serialu.
Wszelkie informacje znajdują się na stronie https://policja.pl/
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nowysztum.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz