Na ulicach Sztumu pojawiły się kolejne kamery monitoringu miejskiego. Jak informuje Urząd Miasta, nowe urządzenia zostały zamontowane w kluczowych lokalizacjach, takich jak: Plaża Miejska, Park Miejski, Skrzyżowanie ul. Sienkiewicza i Chopina, Rondo Powiśla, Rondo pod Garbusem, Rondo na Przedzamczu.
Rozbudowa systemu monitoringu ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz szybsze reagowanie służb na ewentualne incydenty.
Bezpieczeństwo to wspólna sprawa – miejmy nadzieję, że nowe inwestycje przyniosą realne efekty.
Przeczytaj:
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nowysztum.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz